kuchyne

Kuchynské linky

Pri kuchyni je dôležité pozerať na jej funkčnosť a nie len na dizajn, pokiaľ má spĺňať každodenné potreby rodiny. Každá kuchyňa je jedinečná ako každý zákazník, preto k nemu pristupujeme naozaj individuálne.

Po niekoľkoročných skúsenostiach vieme spojiť praktické s užitočným. Mnoho výrobcov robí na základe požiadavky trhu a dizajnu, nie podľa zdravého rozumu. Základom je praktické rozmiestnenie, čo zákazníci vedia oceniť.

Na kuchynské linky máme 7-ročnú záruku a pozáručný servis.

Ako postupujeme

null

1. krok

na nákres linky potrebujeme rozmery miestnosti, kde bude umiestnená, vývody sietí, okná a dvere
null

2. krok

farebné doladenie základnej predstavy ku jednotlivým prvkom podľa potreby (v akom štýle má linka byť)
null

3. krok

konečný návrh naceníme a v prípade odsúhlasenia cenovej ponuky sa ďalej dohodneme na presnom postupe

Doplnky kuchyne

Neodmysliteľnou súčasťou sú kuchynské drezy a batérie. Ponúkame nemeckého výrobcu Blanco, spotrebiče českej značky Concept čo sú naši dlhoročný dodávatelia, v ponuke máme úchytky na dvierka v rôznych prevedeniach, smetné koše, drátené systémy, či LED podsvietenia. Pri spotrebičoch je montáž len značky Concept, ktorú ponúkame.

Okrem samotnej montáže sa dajú samostatne doobjednať aj vodárenské a elektro práce pokiaľ nemáte vlastných. Pre kutilov ponúkame ako samostatný prvok dvierka na kuchynskú linku – ohranené, foliované, striekané. Takisto si u nás môžete vybrať  pracovné dosky, kovanie, doplnky či úchytky.

kuchynská linka

Realizácie kuchýň na mieru

Chcete kuchyňu podľa vašich predstáv? Kontaktujte nás.